Chcesz wiedzieć o nas więcej? Odwiedź nas na StudioWWW.net
Kliknij
Witamy w nowoczesnej agencji kreatywnej, w której z pasją tworzymy niesamowite rzeczy, korzystając z najnowszych trendów i innowacji.

Witamy w StudioWWW.

Profesjonalne strony internetowe Bydgoszcz

W dobie powszechnego dostępu do Internetu, profesjonalna, fachowo przygotowana strona internetowa to podstawa. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość ludzi poszukuje usług i towarów właśnie w Internecie. Brak strony internetowej, czy co gorsza, posiadanie amatorskiej, nieodpowiednio przygotowanej witryny stawia Cię na przegranej pozycji. I to niezależnie od tego czy prowadzisz małą, jednoosobową działalność gospodarczą, czy duży, dobrze prosperujący biznes.

Należy pamiętać, że witryna internetowa stanowi tak naprawdę wizerunek Twojej firmy. Nie od dziś wiadomo, iż ludzie są wzrokowcami i większości osądów dokonują na podstawie pierwszego wrażenia jakie odniosą po wejściu na daną stronę. W ciągu kilku pierwszych sekund większość Twoich potencjalnych klientów podejmie decyzję czy skorzysta z Twoich usług, bądź kupi Twoje produkty czy nie. Czy stać Cię na to by pozostawić ten wybór przypadkowi?

Profesjonalna strona internetowa to taka, która w ciągu kilku pierwszych chwil styczności z odbiorcą wzbudzi w nim pozytywne emocje. Składa się na to wiele czynników, m.in.:

  • przyjemna dla oka szata graficzna, dostosowana do profilu działalności
  • stonowane kolory, powodujące przyjemne skojarzenia
  • odpowiedni dobór czcionek, zależny od tematyki
  • odpowiednie rozmieszczenie elementów
  • łatwość nawigacji
  • wyeksponowanie najważniejszych cech/elementów
  • nieszablonowa prezentacja graficzna, zastosowanie ciekawych, kreatywnych elementów
  • szybkość działania
  • niezawodność

Nie oszukujmy się, sposób działania stron internetowych to dla wielu osób temat obcy, więc ich ocena dotyczy jedynie wyglądu, sposobu prezentacji. Badania marketingowe od lat dowodzą, iż produkt odpowiednio opakowany sprzedaje się lepiej niż jego realnie lepszy odpowiednik, wizualnie jednak bardziej amatorski. Stąd tak ważne jest by profesjonalnie przygotować wszystko to, na co potencjalny klient zwraca uwagę.

Nie oznacza to jednak, iż pozostałe elementy mogą być losowe. Profesjonalna strona jest wykonana od A do Z: począwszy od pomysłu, przez kreatywny projekt, fachowe kodowanie, skończywszy na kompleksowej konfiguracji i wsparciu technicznym po zakończeniu projektu. Wszystko to i jeszcze więcej dostaniesz właśnie u nas. Napisz lub zadzwoń, z pewnością nie pożałujesz.